Služby

Služby v Jablonném nad Orlicí

Pokud by ses mohl/a do něčeho zapojit, kontaktujte zodpovědné osoby. Děkujeme!

lektoři - čtení při mši svaté

Při bohoslužbách se střídáme při 1. a 2. čtení a přímluvách. Na neděle máme připravený rozpis vždy na několik měsíců dopředu.

Informace a rozpis: Petr Krátký (777 740 085).

nošení darů při mši svaté

Při nedělních bohoslužbách se můžete zapojit v obětním průvodu nesením obětních darů. Zapište se ve dvojici vzadu v kostele na vybraný den.

úklid v kostele

Uklízíme před každou nedělní bohoslužbou dle rozpisu buď v pátek po večerní mši svaté nebo v sobotu po ranní mši svaté. Na každého vyjde úklid 2x za rok. Úklidové prostředky a pokyny jsou v kostele.

Informace a rozpis: Radka Faltusová (731 598 908).

úklid sněhu

Pro úklid sněhu máme také daný rozpis. Většinou vyjde na dvojici úklid 2x za sezónu. Uklízíme chodníky a schody kolem kostela vždy celý týden.

Informace a rozpis: Pavel Černohous (602 172 920).

sekání trávy

Trávu je potřeba posekat cca 5x za sezónu (podle počasí). Jedno sekání zabere min. 2 hodiny. Sekáme kolem kostela uvnitř kostelní zdi. Sekačku je možné si půjčit na faře.

Informace: P. Pavel Pokorný (731 598 905).

Farní zpravodaj Natanael a webové stránky

Farní zpravodaj vzniká díky ochotě členů redakce. Stejně tak příspěvky na webové stránky. Pokud chcete něco zveřejnit nebo jste ochotní se zapojit, pište na: [email protected]. Fotky na web zasílejte na [email protected]

dřevo na faře a další pomoc

Pořád je co dělat nebo opravovat. Jste-li ochotní přiložit ruku k dílu, nabídněte se přímo panu faráři.